Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   161     Fördelning män/kvinnor:   93%/7%
Totalt antal starter: 192 Antal spelade starter: 192
 
 

Västmanlandstouren Eskilstuna 20-21

Arrangeras av:     Eskilstuna Bowlingcenter
Telefon: 016-140731
E-mail: info@eskilstunabowling.se
Hemsida: www.eskilstunabowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Hempel BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Agneta Börjesson BK Biet-Finesse 95 Lördagen den 10 oktober 13:00
Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Alexander Thörne Gruvell BK Force Tisdagen den 29 september 18:30
Onsdagen den 14 oktober 18:30
Anders Ericsson BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Andreas Andersson BK Trol Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Andreas Grönstrand Ludvika BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Andreas Gustavsson BK Loket Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Anton Gehlin AIK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Arman Baensaf Stureby BK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Benny Axell BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Björn Fransson Åkeshovs BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Björn Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Bo Granholm Västerås SK BK Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Brian Moreno BK Trol Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Carina Selvén Täby BwK Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Christian Engfors Etuna Bowlingklubb Onsdagen den 23 september 18:30
Tisdagen den 29 september 18:30
Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Christopher Eklund Stureby BK Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Daniel Johansson Ludvika BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Daniel Larsson Fredrikshof IF BK Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Daniel Rydholm BK Arkos Tisdagen den 13 oktober 18:30
Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Daniel Svahn BK Nobel Tisdagen den 20 oktober 18:30
Daniel Wahrberg BK Trol Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Dennis Eklund Stureby BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Dimitris Savvakis BK Raa Lördagen den 10 oktober 13:00
Eddie Jensen BK Raa Lördagen den 10 oktober 13:00
Elin Ek B-K Eva Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Elin Granström BK Prime Sthlm Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Erik Nilsson BK Rudbeck Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Erkki Samppala Karlslunds IF BF Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Filip Ruthström Team Enköping BK Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Filip Wendel Stureby BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Frank Pettersson BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Fredrik Andersson Ludvika BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Fredrik Andersson Stureby BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Fredrik Engström Kings Pin BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Glenn Florens Kopparbergs BK Lördagen den 10 oktober 13:00
Glenn Nydén King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Gunnar Åsberg Etuna Bowlingklubb Onsdagen den 23 september 18:30
Tisdagen den 13 oktober 18:30
Tisdagen den 20 oktober 18:30
Göran Skog BK Raa Lördagen den 10 oktober 13:00
Hans Modh BK Raa Lördagen den 10 oktober 13:00
Harri Murtoinperä Kopparbergs BK Lördagen den 10 oktober 13:00
Henrik Hedlycke BK Rudbeck Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Henrik Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jan Landin BK Triss Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jan Ågren BK Brio Tisdagen den 6 oktober 18:30
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jesper Nithagen BK Lejonen Tisdagen den 20 oktober 18:30
Jesper Töyrä Kings Pin BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jessica Axelsson LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jimmy Krell Team Enköping BK Tisdagen den 13 oktober 18:30
Jimmy Svedlund BK Runan Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jimmy Walther BS Almen Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jimmy Wogel Stureby BK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Joakim Johansson IKW/Köping BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Joakim Stål Ludvika BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Joel Lindström Team X-Bowlers BC Tisdagen den 27 oktober 18:30
Johan Andersson IFK Sala Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Johan Jacobsson BK 64 Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Johan Rundgren BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Jonas Jonsson Team X-Bowlers BC Tisdagen den 27 oktober 18:30
Jonathan Eriksson BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jonny Andersson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Jörgen Linder Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Karin Söderqvist SK Nova Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Karl Pettersson BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Karl-Gösta Borlund BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kennet Kaneby BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Kenneth Johansson BK Fryken Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kenneth Lantz BK Strix Tisdagen den 13 oktober 18:30
Kenneth Melin King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kenneth Tomasson BK Fryken Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kent Halvarsson Västerås SK BK Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kim Nordin BK Triss Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kim Nyman BK Ax Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kjell Bergman Kopparbergs BK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kjell Isaksson BK Ax Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Kurt Simonsson BK Bågen Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lars Hammarstedt Team Enköping BK Tisdagen den 13 oktober 18:30
Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lars Waldemarsson King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lars Henry Persson Karlslunds IF BF Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lars-Åke Johansson Kopparbergs BK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lasse Lööv BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Leif Göthberg BK Nobel Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lennart Karlsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 29 september 18:30
Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Leo Ornered Stureby BK Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Linus Brolin BK Taggen Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lukas Sevelin BK Trol Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Magnus Lindkvist Ludvika BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Marcus Karlsson BK Glam Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Marcus Pettersson Bålsta BC Tisdagen den 6 oktober 18:30
Marcus Tidbeck Stureby BK Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Markus Hoflin SK Nova Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Markus Jylhänmaa Sundbybergs IK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Martin Karlsson Kings Pin BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mathias Johansson Ludvika BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mats Eriksson BK Solid Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Matti Maaranen BK Nobel Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mattias Berglund BK Fryken Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mattias Malmkvist BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Mattias Persson Täby BwK Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Matz Lindell Täby BwK Söndagen den 1 november 16:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Max Nyberg IKW/Köping BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Max Ornered Stureby BK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Michael Bjelke IKW/Köping BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mikael Gustavsson BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Mikael Westman IKW/Köping BK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Mikail Andersson Sundbybergs IK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
My Olsson BK Stjärnan Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Nicklas Odbert BK Nobel Onsdagen den 23 september 18:30
Niclas Lindholm BK Jösse Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Niklas Ek Stureby BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Niklas Stål Åkeshovs BK Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Ola Hansson BK Arkos Torsdagen den 5 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Ola Rosén BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Ossi Heikkinen King Cobra BK Lindesberg Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Pamela Förström BwK Ankaret Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Patrik Andersson BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Patrik Lundqvist Vingåkers BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Per Jansson Stureby BK Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Peter Dammhag BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Peter Jansson Kings Pin BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Peter Wesslund BK Gruvan Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Söndagen den 1 november 16:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Peter Åhlén Sundbybergs IK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Philip Sawma Kings Pin BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Rasmus Mattsson BK Runan Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Robert Nilsson Sundbybergs IK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Robin Hultsten BK Kaskad Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Robin Noberg Sundbybergs IK Tisdagen den 6 oktober 18:30
Tisdagen den 27 oktober 18:30
Roger Näslund BK Norden Tisdagen den 3 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Ronny Rylander Djurgårdens IF Bowlingförening Lördagen den 10 oktober 13:00
Sara Willforss BK Stjärnan Söndagen den 1 november 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Sebastian Thörne BK Force Tisdagen den 29 september 18:30
Onsdagen den 14 oktober 18:30
Simon Karlsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 29 september 18:30
Tisdagen den 27 oktober 18:30
Staffan Nordmark Klockars BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Stefan Moberg Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 13 oktober 18:30
Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Stefan Yngström Team Enköping BK Tisdagen den 6 oktober 18:30
Stina Ornered United BC Lördagen den 7 november 16:00 (Sista start) STARTEN ÄR INSTÄLLD
Sven-Olov Karlsson Etuna Bowlingklubb Lördagen den 10 oktober 13:00
Sören Berglund BK Taggen Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Tanja Sundström Hammarby IF BF Tisdagen den 20 oktober 18:30
Teodor Samuelsson IS Göta Tisdagen den 20 oktober 18:30
Thimmy Sandberg Etuna Bowlingklubb Onsdagen den 14 oktober 18:30
Thomas Behring BK Trol Lördagen den 7 november 12:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Lördagen den 7 november 09:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Thommy Bergström Kings Pin BK Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Tim Sundström SK Nova Tisdagen den 20 oktober 18:30
Tisdagen den 27 oktober 18:30
Tobias Boström BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Tobias Edén BK Taifun Lördagen den 10 oktober 13:00
Tomas Björnlund SK Nova Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Tomas Classon BK Force Onsdagen den 14 oktober 18:30
Tomas Regnander Team X-Bowlers BC Tisdagen den 27 oktober 18:30
Tommy Jonsson Etuna Bowlingklubb Tisdagen den 27 oktober 18:30
Tommy Sarlin Västerås SK BK Onsdagen den 4 november 18:30 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Tommy Wendel Stureby BK Tisdagen den 27 oktober 18:30
Tony Svensson Sundbybergs IK Söndagen den 1 november 13:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD
Torni Norberg BK Nobel Onsdagen den 23 september 18:30
Vesa Rontti IKW/Köping BK Lördagen den 10 oktober 13:00
Yngve Stolt Etuna Bowlingklubb Lördagen den 31 oktober 10:00 STARTEN ÄR INSTÄLLD

TOTALT: 161 SPELARE